Cholestofratin Forte

Właściwości: Cholestofratin Forte to naturalna mieszanka ziołowa sporządzona zgodnie z zakonną recepturą, w postaci ekspresowych saszetek do zaparzania zawierająca karczoch, który wraz z szyszkami chmielu i korzeniem mniszka ma korzystny wpływ na poziom cholesterolu. Dodatkowo głóg wspomaga serce i prawidłową wydolność układu krwionośnego. Masa netto: 60 g (30 saszetek po 2 g) Składniki: Liść karczocha (Cynarae folium), Ziele fiołka trójbarwnego (Violae tricoloris herba), Kłącze perzu (Graminis rhizoma),.
więcej

Slimfratin Forte

Właściwości: Slimfratin Forte to naturalna mieszanka ziołowa sporządzona zgodnie z zakonną recepturą, w postaci saszetek do zaparzania, zawierająca mniszek, perz i morwę – składniki pomagające zmniejszyć apetyt i kontrolować prawidłową masę ciała. Dodatkowo perz, koper, mniszek i mięta wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i procesów trawienia. Masa netto: 60 g (30 saszetek po 2 g) Składniki: Korzeń mniszka lekarskiego (Taraxaci radix), Kłącze perzu (Graminis rhizoma), Owoc kopru.
więcej

Senfratin Forte

Właściwości: Senfratin Forte to naturalna mieszanka ziołowa w postaci saszetek do zaparzania, sporządzona zgodnie z zakonną recepturą, zawierająca: melisę, chmiel, rumianek, lipę i lawendę – składniki, które ułatwiają zasypianie, zmniejszają napięcie nerwowe i wspomagają poprawę jakości snu, a nadto stanowią źródło antyoksydantów wykazujących korzystny wpływ w obronie przed wolnymi rodnikami. Masa netto: 60 g (30 saszetek po 2 g) Składniki: Ziele melisy (Melissae herba), Szyszki chmielu (Lupuli flos), .
więcej

Prostafratin forte

Właściwości: Prostafratin Forte to naturalna mieszanka ziołowa sporządzona zgodnie z zakonną recepturą, w postaci ekspresowych saszetek do zaparzania, zawierająca wierzbownicę wspomagającą prawidłowe funkcjonowanie prostaty, oraz skrzyp, perz, pokrzywę i pietruszkę – składniki wspomagające pracę nerek. Masa netto: 60 g (30 saszetek po 2 g) Składniki: Ziele wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum), Ziele skrzypu (Equiseti herba), Kłącze perzu (Graminis rhizoma), Liść pokrzywy (Urticae folium), Korzeń pietruszki(Petroselini radix), Znamiona kukurydzy.
więcej

Hepatofratin Forte

Właściwości: Hepatofratin Forte to naturalna mieszanka ziołowa w postaci saszetek do zaparzania, sporządzona zgodnie z zakonną recepturą, zawierająca miętę, mniszek i kmin, które wspomagają trawienie i łagodzą uczucie pełności. Karczoch jest składnikiem, który wspiera pracę wątroby i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania dróg żółciowych. Masa netto: 60 g (30 saszetek po 2 g) Składniki: Korzeń mniszka lekarskiego (Taraxaci radix), Liść karczocha (Cynarae folium), Liść mięty (Menthae folium),.
więcej